Ceny našich výrobků

Cena našich dortů se skládá z několika faktorů, předně se odvíjí podle zvoleného materiálu určeného k výrobě dortu, dále celkovou váhou a v neposlední řadě složitostí a časovou náročností při jeho výrobě.

Každý dort je přizpůsobený zákazníkovi, každý dort je originál. Chcete-li ucelenější představu o ceně konkrétního typu dortu, nebo jiných výrobků z našeho sortimentu kontaktujte nás telefonicky na čísle 724255837, nebo 723776574, případně prostřednictvím webového formuláře, který naleznete

 

Kategorie: Bez zařazení   Zveřejněno 2. 3. 2015 20:22  Napsal Webmaster   Zobrazeno: 20619 Vytisknout

Zanechat vlastní komentář

Zanechat komentář jako host

0
obchodními podmínkami.

People in this conversation

Load Previous Comments
 • Host (Nová)

  Dobrý den,
  chtěla bych si objednat potahovaný dort na den 25.3.2016 je to možné?
  Děkuji Nová

  0
 • Host (Lenka Kaňová)

  Dobrý den,
  bylo by možné u vás ještě objednat dort na sobotu 2.4.2016.
  Děkuji Kaňová

  1
 • Host (Aneta Jandlová)

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na cenu dortíku. Rozhoduji se kde nechám dceři udělat dort k 2. narozeninám, momentálně u nás frčí Mickeyho klubík, tak jsem se chtěla zeptat na cenu dortů co zde máte vyfocené. DM30, 33, 37 a 05. Je mi jasné, že konečná cena závisí na více faktorech, tak prosím orientačně, abych měla nějakou představu....nedokážu odhadnout kolik váží klasický dort :). Děkuji

  3
 • Host (Petra)

  Dobrý den, chtěla bych si objednat dort na 13.11.2016 k 3.narozeninám. Dětský potahovaný. Je to možné? Máte nějaký návrh auta, nebo Hasiče Sama nebo dinosaura. Děkuji Petra

  oblast 330 32 Bdeněves, Czech Republic
  0
 • Host (Nada Říhová)

  Dobry večer, chtela jsem se zeptat kolik by stál dort...malý fotbalový mič?? A pak tech 20 malých mimoňů....děkuji...hezké svátky Nada

  0
 • Host (Jan Kučera)

  Dobrý den, jaký je Váš ceník ohledně svatebního cukroví a hlavně koláčků ?Sháním dodavatele na mojí svatbu. Děkuji za odpověď.

  oblast 331 41 Kralovice, Czechia
  0
 • Host (Rubíčková)

  Dobrý den, chtěla bych si u vas objednat dort na 7.7.2017. Je to možné? Děkuji

  0
 • Host (František Hejlek)

  Dobrý den kolik by u vás stal tento dort cca 30cm. díky Hejlek https://www.google.cz/search?q=dort+zelva+ninja&client=tablet-android-lenovo&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjw34jGt7TWAhUQmbQKHaOAD-sQ_AUICSgB&biw=601&bih=962#imgrc=0R01pvnvNAooXM:

  2
 • Host (Pavla Nováková)

  Dobrý den, ráda bych se informovala zda je možné upéct dort jako harmoniku a zda by bylo reálné ho upéct do pátku 12.10., a samozřejmě orientační cenu?
  Děkuji
  Nováková

  0
 • Host (Zuzana Langerová)

  Dobrý den,


  chtěla bych se Vás zeptat jménem naší třídy, jestli byste nám nebyli ochotni poskytnout sponzorské dary na náš maturitní ples. V příštím roce (22. února 2019) naše třída ze Střední odborné školy ve Stříbře, Benešova 508, Stříbro 349 01 pořádá maturitní ples a byli bychom rádi za nějaké sponzorské dary od Vás. Na oplátku Vás samozřejmě na plese uvedeme jako sponzora (plakáty, brožurky atd.) a uvedeme Vás v seznamu sponzorů.
  Předem děkuji za odpověď.


  S pozdravem
  Zuzana Langerová

  0

© 2018 Dorty pro štěstí ..

~ Dorty pro štěstí ~

Vytvořil Martin Müller 2018, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hosting Blueboard.cz Hosting Blueboard.cz