Ukázky námi realizovaných dortů

Zde bude doplněn text pro danou kategorii, je potřeba vypracovat text, který bude co nejvíce odpovídat dané kategorii se zaměřením cílových slov pro danou kategorii a se zdůrazněním místopisu. Například kategorie "Svatební dorty" viz. Dovolujeme si Vám nabídnout širokou škálu svatebních dortů přímo z naší výrobny v Plzni. Výrobě těchto dortů se v Plzni věnujeme již 10let a svatební dorty jsou jednou z našich stěžejních produktů ap.. Zde bude doplněn text pro danou kategorii, je potřeba vypracovat text, který bude co nejvíce odpovídat dané kategorii se zaměřením cílových slov pro danou kategorii a se zdůrazněním místopisu. Například kategorie "Svatební dorty" viz. Dovolujeme si Vám nabídnout širokou škálu svatebních dortů přímo z naší výrobny v Plzni. Výrobě těchto dortů se v Plzni věnujeme již 10let a svatební dorty jsou jednou z našich stěžejních produktů ap..

Kategorie: Poslední reference   Zveřejněno 25. 1. 2015 20:22  Napsal Webmaster   Zobrazeno: 22820 Vytisknout

Zanechat vlastní komentář

Zanechat komentář jako host

0
obchodními podmínkami.

People in this conversation

 • Host (Zuzana Bernklau)

  Dobrý den,
  chtěla bych pro syna dort k 5 narozeninám. Kolik by byla cena dortu klasického vzhledu, kulatý, potahovaný marcipánem a figurky cars nahoře na dortě? Děláte dorty i velikostně rozdílné? Nechtěla bych ani moc velký, ani moc malý. Děkuji za info. Hezký den

  oblast Nýřany, Czech Republic
  3
 • Host (Lucie Vaškevičová)

  Dobrý den,
  chtěla bych si u Vás objednat potahovaný dort "Mimoně" viz obrázek na 9.9.2015. Pokud možno, aby ležel, stačí menší - kolem 2 kg. Prosím o připsání čísla 25 na kapsičku u kalhot.
  Děkuji Lucie Vaškevičová

  oblast Pilsen, Czech Republic
  0
 • Host (Bara)

  Dobry den,mam dotaz,zda byste mi upekla dort s motivem Harryho Potterra na termin 3.12.2016...dekuji Bara

  oblast Zruč, 330 08 Zruč-Senec, Czech Republic
  0

© 2018 Dorty pro štěstí ..

~ Dorty pro štěstí ~

Vytvořil Martin Müller 2018, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hosting Blueboard.cz Hosting Blueboard.cz