Muffiny a Cupcakes

Pečeme také muffiny a cupcakes mnoha různých chutí, vše ozdobíme dle vašeho přání a požadavků.

Nechcete-li lámat hlavu vymýšlením námětu, nebo nemáte-li dostatečnou představivost, prohlédněte si naší fotogalerii a nechte se inspirovat. V případě, že se Vám zalíbí nějaký dort z námi již realizovaných projektů, poznačte si číslo fotografie umístěné v pravém horním rohu, zavolejte nám a my Vám vyrobíme dort stejný, případně se dohodneme na možných změnách, aby výrobek vyhovoval především Vaší představě. 

Naše fotogalerie je pečlivě rozdělena do kategorií námětů, kde si jistě každý přijde na své, případně Vám může poskytnout nějakou inspiraci k vlastnímu námětu.

 

        

      

     

Kategorie: Nabídka dortů   Zveřejněno 9. 3. 2015 9:13  Napsal Webmaster   Zobrazeno: 11622 Vytisknout

Zanechat vlastní komentář

Zanechat komentář jako host

0
obchodními podmínkami.

People in this conversation

  • Host (Victoria)

    There offers some ironic tragedy that Pope http://lesrecettesdeguine.com/author/daito/ Francis’ own inscrutable decisions have prevented him from putting Wuerl beyond his misery. Any decent pope would have immediately relieved Wuerl of his duties the morning the Pennsylvania Grand Jury Report was published.

    0

© 2018 Dorty pro štěstí ..

~ Dorty pro štěstí ~

Vytvořil Martin Müller 2018, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hosting Blueboard.cz Hosting Blueboard.cz